Novinky...

Sonic Port VX - neomezujte se!

LINE 6 SONIC PORT VX - můžete kdykoliv a kdekoliv!

vydáno 02.10.2014 v 00:03

Hrajte, skládejte a nahrávejte! Revoluční mobilní kytarové rozhraní pro iPady, iPhony, ale i PC a Macy vám dává neomezené možnosti - tvořte kdekoliv a kdykoliv!

Od doby, co se na trhu objevil produkt firmy Line 6 v podobě mobilního nahrávacího zařízení s názvem Sonic Port, uplynulo něco přes rok. Nyní vychází jeho vylepšená verze s přívlastkem VX.
   Co se tedy změnilo? Je toho více než dost. Největší změna je v integraci stereofonního kondenzátorového mikrofonu a preampů (45dB gainu), což ze Sonic Portu dělá mnohem univerzálnější nástroj. Nyní můžete téměř na každém kroku zaznamenávat zvuk v úžasné studiové kvalitě se širokou dynamikou (viz. videoukázka) v několika stopách. Až vás zrovna napadne skvělá skladba nebo melodie, pak toto zařízení maximálně oceníte.
   Další novinkou je možnost připojení studiových monitorů a téměř nulová latence při monitoringu. To oceníte zejména při práci s DAW programy, Sonic Port totiž funguje jako nízko latenční zvuková karta s audiokvalitou 24-bit/48kHz. Line 6 k Sonic Portu dodává zdarma i aplikaci Mobile POD APP, ve které najdete modely 32 ampů, 16 efektů a 16 kabinetů. K tomu navíc téměř 1000 přednastavených zvuků od předních světových umělců a chromatickou ladičku. Součástí balení je tentokrát i stojánek s mikrofonním adaptérem.

Změnou prošla bohužel i cena Sonic Portu VX, což je pochopitelné už jen kvůli stereomikrofonu. Pohybuje se kolem 4500 Kč.

Technické specifikace:

• Nahrávací zařízení schopné nahrávat v několika stopách
• Integrované stereo a mono mikrofony
• High-quality mikrofonové preampy
• Stereo vstup pro zaznamenání nástrojových linek
• Audio kvalita: 24-bit/48kHz
• Kytarový/baskytarový vstup
• Výstup na monitory

 

Zpět na výpis novinek