Články...

PRS Guitars ohlásila nový signature model

vydáno 19.01.2015 v 22:19

Firma PRS spojila síly s Markem  Holcombem, kytaristou metalové kapely Periphery, a oznámila vydání nové signaturky Mark Holcomb Custom 24 vycházející z vlajkového modelu PRS Custom 24.

Mark dodává: "Už jako teenager jsem obdivoval kytary PRS, můj největší sen byl podílet se na výrobě kytary právě od této firmy. A nyní se sen stal skutečností. Tento model jsme připravovali během minulého roku s úmyslem udělat něco víc než výjimečného, něco, co uspokojí můj vkus jak z technického, tak z estetického hlediska. Výsledkem je nástroj, o kterém mohu skutečně říci, že je nejlepší, jaký jsem kdy držel v ruce."
  Kytara PRS Holcomb Custom 24 má klasickou 25,5 palcovou menzuru (648mm) a tenký javorový krk s radiusem 20 palců. Ebenový hmatník se značkami ze zeleného abalonu (perleť) ve tvaru letícího ptáka je osazený 24 pražci. Mahagonové tělo má fládrovaný top z javoru, na který je posazena kobylka PRS Plate–Style a snímače vyrobené extra pro Marka - Mark Holcomb Signature Seymour Duncan "Alpha" a "Omega". O skvělý nerozladěný zvuk se stará zamykací mechanika PRS Phase III Locking Tuners.

Výroba této signaturky není omezena na počet kusů, ale pokud na ni máte zálusk, s objednávkou stejně neváhejte. Můžete ji učinit pouze do 6. března, kdy bude výroba modelu ukončena.  :-)

www.prsguitars.com

Zpět na výpis recenzí