Články...

No konečně - Megadeth už mají nového kytaristu!

vydáno 11.04.2015 v 01:11

A je to tady! Dave Mustaine si konečně vybral náhradu za kytaristu Chrise Brodericka, který si minulý rok sbalil svých šest strun a odešel od Megadeth neznámo kam.

Poté následoval nespočet utajených konkurzů na místo sólového kytaristy, ale Dave své fanoušky dlouho napínal a teprve nyní je jasno. Uvolněný post obsadil Brazilec Kiko Loureiro, kterého můžete znát z kapely Angra, ale například i jako kytaristu Tarji Turunen (ex Nightwish). Kiko má plnou podporu svých kolegů z Angra, kytarista Rafael Bittencourt dokonce prohlásil: „Kiko v Megadeth! Jaká pocta! To je fantastický úspěch pro brazilský metal. Znám Kika už mnoho let, tuhle skvělou příležitost si zaslouží víc než kdokoli jiný.“ Ale Bittencourt připouští, že nový job může znamenat konec Kikova působení v kapele Angra.

Megadeth tedy mohou v klidu zasednout do studia a nahrávat své v pořadí patnácté album. A jaká bude sestava: Dave Mustaine – kytara, zpěv, Kiko Loureiro – sólová kytara, Dave Ellefson – basa a vypůjčený bubeník z kapely Lamb of Gods - Chris Adler.

Pokud byste měli zájem zúčastnit se nahrávání alba přímo ve studiu, můžete si zakoupit vstup na jeden den – to vás přijde cca na 2500 dolarů, a pokud byste si chtěli i zajamovat s kapelou, připravte si 10 000 dolarů – cena neobsahuje cestovné J Více info na www.pledgemusic.com

 

Zpět na výpis recenzí